MUAY THAİ’DE ŞAMPİYON YİĞİTŞAH BULUT’TAN İL MÜDÜRÜMÜZ ERDOĞAN AKBIYIK’A ZİYARET

İL MÜDÜRÜMÜZ ERDOĞAN AKBIYIK UKRAYNA’DA YAPILAN ULUSLARARASI TURNUVADA ŞAMPİYON OLAN SPORCUMUZ YİĞİTŞAH BULUT’U TEBRİK ETTİ!..

7 EYLÜL 2018 / Fatih Başören
HABERİNFOTOĞRAFLARI

22 – 26 Ağustos tarihlerinde Ukrayna’nın Odesa kentinde düzenlenen Uluslararası Muay Thai Karadeniz Kupası’nda ülkemizi ve ilimizi temsil ederek mücadeleler sonunda şampiyon olan ve altın madalya kazanan Leon Spor Kulübü sporcumuz Yiğitşah Bulut Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Erdoğan Akbıyık’ı ziyaret etti.

Toplam 10 ülkenin katıldığı organizasyonda 52 kg’da büyük başarı elde ederek şampiyon olan sporcumuz Bulut’a Muay Thai Kastamonu İl Temsilcisi Mustafa Tuncel ve antrenör Eldar Elizade eşlik etti.

Ukrayna’da düzenlenen Uluslararası Muay Thai Karadeniz Kupası hakkında ve sporcumuzun çalışmaları hakkında bilgi alan İl Müdürümüz Erdoğan Akbıyık, Yiğitşah Bulut’u göstermiş olduğu başarıdan ötürü tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

İl Temsilcisi Mustafa Tuncel ve antrenör Eldar Elizade ise Muay Thai branşında hedeflerinin büyük olduğunu belirterek Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Erdoğan Akbıyık’a kendilerine vermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkür ettiler.