KASTAMONU GSK HENTBOLCULARIMIZ GENÇLİK OLİMPİYATLARI İÇİN ARJANTİN’DE

KASTAMONU GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SPORCULARIMIZDAN CEYHAN COŞKUNSU VE SERAP YİĞİT ARJANTİN’DE DÜZENLENEN GENÇLİK OLİMPİYATLARI’NDA!..

10 EKİM 2018 / Fatih Başören
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Kastamonu Gençlik ve Spor Kulübü kadın hentbol takımımızın başarılı sporcuları Ceyhan Coşkunsu ve Serap Yiğit, Buenos Aires 2018 Yaz Gençlik Olimpiyat Oyunları için milli takımımızla birlikte Arjantin’e gitti.

6 – 18 Ekim tarihleri arasında Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te düzenlenecek olan bu büyük organizasyonda Coşkunsu ve Yiğit, Genç Milli Plaj Hentbol Takımımız formasını başarı ile terletecek.

Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından Muğla Köyceğiz’de düzenlenen ve iki sporcumuz ile birlikte kampa giren bir diğer sporcumuz Nurçin Kocaman ise milli takımımızın Arjantin’e yapacağı yolculuktan 4 gün önce dizindeki sakatlığın nüksetmesi sonucu ilimize geri dönmek zorunda kaldı.

Öte yandan Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Buenos Aires 2018 Yaz Gençlik Olimpiyat Oyunları’nda mücadele edecek milli sporcularımızla Florya’daki Elite World Business Hotel’de düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Sporcularımızla sohbet eden Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu, milli takımlarımıza gençlik olimpiyatlarında başarılar diledi.