Gençlik ve Spor Bakanlığımız ve Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz tüm Gençlik Kamplarımızda unutulmayacak bir projeye daha imza attı.

Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüzce hayata geçirilen ve tüm yurtta markalaşan Gençlik Kamplarımızda Şehit ve Gazi yakınları ile çocukları misafir edildi.

Sosyal, Sportif, Kültürel ve Kişisel ihtiyaçlara cevap veren, genç odaklı modern gençlik kamplarımızda demokratik değerleri, milli ve manevi değerler ile birlikte kavrayan, özgüven düzeyi yüksek gençlerden oluşan ve sağlıklı nesiller yetişmesine katkı sağlamayı amaçlayan Gençlik Kamplarımızda, ülkemizin bağımsızlığı, halkımızın refahı için canlarını seve seve vatan ve millet uğruna feda eden aziz şehitlerimizin yakınları ve bu uğurda gazi olan değerli gazilerimiz ve yakınları Kastamonu Yolkonak Gençlik Kampımızın tüm imkanlarından yararlandı.

13 – 14 Mart tarihlerinde bayanlar için 41 misafir, 20 – 21 Mart tarihlerinde ise erkekler için toplam 57 misafirine kapılarını açan Yolkonak Gençlik Kampımızda, şehit ve gazi yakınlarımız aktivitelere katılarak unutamayacakları birer hafta sonu yaşadı.

Kastamonu Valimiz Avni Çakır, Kastamonu Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yurt kampımızı ziyaret ederek şehit ve gazi yakınlarımız ile bir araya gelirken, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Reşat Asrak, Gençlik Hizmetleri Şube Müdürümüz Engin Kaya, Spor Şube Müdürümüz Adem Keloğlu ve Kamp Müdürümüz Cem Namlı ziyarette Valimiz ve Belediye Başkan Yardımcımıza eşlik etti.