2016 – 2017 Eğitim – Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Yıldız Kız – Erkek, Gençler A Kız – Erkek ve Gençler B Kız – Erkek Kros İl Birinciliği Yarışları yapıldı.
8 Aralık Perşembe günü düzenlenen yarışlar baraj yolu – Atatürk Spor Salonu arasında düzenlenen parkurda gerçekleştirildi.
Son derece çekişmeli ve zor hava koşullarında yapılan yarışlar sonunda ferdi dalda derece elde eden sporcular madalya, takımlar dalında ise derece elde eden okullar kupa ile ödüllendirildi.
Derece elde eden sporcu ve okullarımız ödüllerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürümüz Abdullah Bacağıuzunoğlu, İnebolu Mesleki ve TAL Okul Müdürü İsmet Mehmet Yılmaz, Taşköprü SEKA Ortaokulu Müdür Yardımcısı Necati Binici, İnebolu Anadolu İmam Hatip Lisesi Baş Müdür Yardımcısı Sait Fazlıoğlu, Devrekani Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Ali Kutucu ve Atletizm İl Temsilcisi Sebahattin Önder’in elinden aldı.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak tüm sporcularımızı tebrik ediyoruz.
DERECELER
YILDIZ KIZLAR - FERDİ
|
DERECE
|
ADI SOYADI
|
OKULU
|
1
|
Esma Özbakır
|
M.Akif Ersoy Ortaokulu
|
2
|
Sümeyye Şahin
|
M.Akif Ersoy Ortaokulu
|
3
|
Derya Alabaş
|
Taşköprü SEKA Ortaokulu
|
4
|
Sude Çorbacı
|
Taşköprü SEKA Ortaokulu
|
YILDIZ KIZLAR - TAKIM
|
DERECE
|
OKUL
|
1
|
M.Akif Ersoy Ortaokulu
|
2
|
Taşköprü SEKA Ortaokulu
|
3
|
Şehit Ramazan Akkaya Ortaokulu
|
4
|
Ceritoğlu Ortaokulu
|
YILDIZ ERKEKLER - FERDİ
|
DERECE
|
ADI SOYADI
|
OKULU
|
1
|
Batuhan Ünal
|
M.Akif Ersoy Ortaokulu
|
2
|
Umut Gökhan Horuzcu
|
Taşköprü SEKA Ortaokulu
|
3
|
Hayrettin Kayıkçı
|
M.Akif Ersoy Ortaokulu
|
4
|
Semih Çalışkan
|
İmam Hatip Ortaokulu
|
YILDIZ ERKEKLER - TAKIM
|
DERECE
|
OKUL
|
1
|
Taşköprü SEKA Ortaokulu
|
2
|
M.Akif Ersoy Ortaokulu
|
3
|
Ceritoğlu Ortaokulu
|
4
|
İmam Hatip Ortaokulu
|
GENÇ KIZLAR A - FERDİ
|
DERECE
|
ADI SOYADI
|
OKULU
|
1
|
Semanur Bozkurt
|
Aytaç Eruz Anadolu Lisesi
|
2
|
Yeter Kara
|
İstiklal Yolu Mesleki ve TAL
|
3
|
Büşre Başeskioğlu
|
Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
|
4
|
Aslı Eğridağ
|
15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi
|
GENÇ KIZLAR A - TAKIM
|
DERECE
|
OKUL
|
1
|
15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi
|
2
|
Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
|
GENÇ KIZLAR B - FERDİ
|
DERECE
|
ADI SOYADI
|
OKULU
|
1
|
Esra Şekerci
|
İsmetpaşa Mesleki ve TAL
|
2
|
Beyzanur Bençber
|
Bozkurt ÇPAL
|
3
|
Eda Hararcı
|
Bozkurt ÇPAL
|
4
|
Semra Gül Sazak
|
Bozkurt ÇPAL
|
GENÇ KIZLAR B - TAKIM
|
DERECE
|
OKUL
|
1
|
Bozkurt ÇPAL
|
GENÇ ERKEKLER A - FERDİ
|
DERECE
|
ADI SOYADI
|
OKULU
|
1
|
Faruk İrgin
|
İnebolu Anadolu Lisesi
|
2
|
Emre Tekin
|
İnebolu Mesleki ve TAL
|
3
|
Serkan Kendiroğlu
|
İnebolu Anadolu Lisesi
|
4
|
Harun Kök
|
İnebolu Anadolu İmam Hatip Lisesi
|
GENÇ ERKEKLER A - TAKIM
|
DERECE
|
OKUL
|
1
|
İnebolu Anadolu İmam Hatip Lisesi
|
2
|
İnebolu Anadolu Lisesi
|
3
|
İnebolu Evliya Çelebi Mesleki ve TAL
|
4
|
Devrekani Anadolu İmam Hatip Lisesi
|
GENÇ ERKEKLER B - FERDİ
|
DERECE
|
ADI SOYADI
|
OKULU
|
1
|
Oktay Kırık
|
Bozkurt ÇPAL
|
2
|
Muhammed Yücel
|
İnebolu Anadolu Lisesi
|
3
|
Kerim Çankaya
|
İnebolu Anadolu Lisesi
|
GENÇ ERKEKLER B - TAKIM
|
DERECE
|
OKUL
|
1
|
İnebolu Anadolu İmam Hatip Lisesi
|
2
|
Bozkurt ÇPAL
|
3
|
Özlem Burma Mesleki ve TAL
|